Sport

Puchar Polski: Izbiszcze odpadły po rzutach karnych, Narew poznała rywala

Izbiszcze rozegrały w środowe popołudnie mecz I rundy podlaskiego Pucharu Polski. Izbiszcze wyszły na prowadzenie już w 5 minucie meczu po dośrodkowaniu Rafała Olsiewicza i ładnej główce Kamila Kasabuły. Goście do remisu doprowadzili w 13 minucie po niefortunnym wybiciu piłki przez bramkarza. Do 90 minuty wynik się nie zmienił i została zarządzona dogrywka, a w tej pierwsi strzelili gracze Narewki, ale 5 minut później Bartek Sadowski doprowadził do remisu. W drugiej części dogrywki mimo znakomitych sytuacji z obu stron nie udało się nikomu strzelić bramki i o awansie zadecydowały rzuty karne. Było potrzeba 12 serii rzutów karnych aby wyłonić zwycięzcę, niestety 10-9 wygrała LZS Narewka. Przypomnijmy, że tydzień wcześniej I rundę pozytywnie przeszła Narew Choroszcz wygrywając 2-1 z Hetmanem Tykocin, a w kolejnej II rundzie, która odbędzie się 14 września o godzinie 16 Narew zagra na Stadionie w Choroszczy z Promieniem Mońki.