Sport

Narew Choroszcz: remis seniorów, wieści z drużyn młodzieżowych

narew-logo-1980-mniejszeNarew Choroszcz zremisowała drugie spotkanie w tym sezonie. W sobotę na Stadionie w Choroszczy Narew podejmowała Supraślankę Supraśl. Spotkanie zaczęło się znakomicie bowiem już w 1 minucie prowadzenie dał Rafał Olsiewczi, jednak nie trwało ono długo gdyż 7 minut później goście doprowadzili do wyrównania. Na przerwę to jednak Narew schodziła prowadząc, bo na 7 minut przed końcem pierwszej części gry ponowne prowadzenie dał Mariusz Daniluk. Po zmienie stron niestety Supraślanka w 69 minucie doprowadziła do wyrównania i wynikiem 2-2 zakończyło się spotkanie.

6 kolejka: Narew Choroszcz – Supraślanka Supraśl 2-2 (2-1) Bramki: R. Olsiewicz, M. Daniluk

Skład: Jakub Szumkowski – Mariusz Daniuluk, Mariusz Gałczyk, Krzysztof Gryg, Patryk Lenczewski – Rafał Olsiewicz, Łukasz Popławski, Kamil Pyczot, Daniel Siegień – Paweł Sokół, Sebastian Waszczuk

Mecz 7 kolejki Narew rozegra w najbliższą niedzielę na wyjeździe z KS UM Krynki. Trzeba zacząć wygrywać mecze bowiem po sezonie będzie reorganizacja rozgrywek i na poziomie Ligi Okręgowej zostanie tylko 7 drużyn z każdej grupy dotychczasowej okręgówki. Drużyna z Krynek ma tyle samo punktów co Narew, więc tym bardziej zwycięstwo jest po prostu niezbędne.

7 kolejka: KS UM Krynki  – Narew Choroszcz  /niedziela, 25 września, godz. 16:00/

okregowka

Trampkarze:

W poprzednią niedzielę trampkarze grali wyjazdowe spotkanie OSiR’em Hajnówka. Niestety zawodnicy trenera Jacka Sieńko przegrali 0-2 i z dorobkiem 3 punktów zajmują 7 miejsce w tabeli. W najbliższy weekend trampkarzy czeka przerwa, a kolejne spotkanie zagrają w niedzielę 2 października na wyjeździe z KS UM Krynki.

Tabela:

trampkarze

Orliki:

Rozgrywki zainaugurowali najmłodsi zawodnicy Narwi Choroszcz, których trenerem jest także Jacek Sieńko. W niedzielę na boiskach przy ul. Świętokrzyskiej w Białymstoku Orliki zagrały 4 mecze: rozpoczęli od dwóch porażek, potem przyszedł remis, a na koniec odnieśli zwycięstwo – rozkręcali się więc z meczu na mecz.

Komplet wyników: Narew – Jagiellonia III 2-3, Hetman – Narew 2-1, BSP Jagiellonia III – BSP Jagiellonia IV 4-1, BSS – BSP Jagiellonia III 1-7, Narew – BSP Jagiellonia IV 0-0, Hetman – BSS 1-3, BSS – Narew 2-4

W najbliższą sobotę 24 września najmłodsza grupa młodzieżowa Narwi Choroszcz będzie gospodarzem kolejnego turnieju. Mecze odbywać się będą na stadionie i orliku, a początek zmagań o godzinie 10.