Narew Choroszcz: remis seniorów, wygrana trampkarzy

narew-logo-1980-mniejszeTrzeci remis z rzędu, a drugi bezbramkowy zanotowali seniorzy Narwi Choroszcz w Lidze Okręgowej. Tym razem żadna bramka nie padła w meczu na własnym boisku przeciwko Korze Korycin. Cieszy na pewno fakt, że Narew nie traci bramek – jeśli do tego dojdzie dobra skuteczność to możemy liczyć na zwycięstwa.

8 kolejka: Narew Choroszcz – Kora Korycin 0-0

Skład: Adam Lenczewski – Michał Stypułkowski, Mariusz Gałczyk, Piotr Oniszczuk, Paweł Sokół – Damian Garbowski, Karol Kamieński (ż.k.), Kamil Pyczot (’70 Michał Wojciuk), Patryk Lenczewski (’70 Jakub Garbowski) – Sebastian Waszczuk (’70 Rafał Olsiewicz), Adam Rećko (’85 Mariusz Daniluk)

W dziewiątej kolejce zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka udadzą się do Stawisk na mecz z miejscowym GKS. Rywale mają 2 punkty więcej i zajmują 9 pozycję w tabeli.

9 kolejka: GKS Stawiski – Narew Choroszcz /niedziela, 9 października, godz. 14:00/

seniorzy-8-kolejka


Trampkarze: 

W niedzielę 2 października trampkarze zagrali na wyjeździe z KS UM Krynki – i zakończył się zwycięstwem choroszczańskiej drużyny 3-1. W najbliższą sobotę o godz. 11 Narew zagra na stadionie w Choroszczy z zamykającym tabelę KS Wasilków, który jest bez dorobku punktowego w tym sezonie. Liczymy na kolejne zwycięstwo!

trampkarz-6-kolejka


Orliki:

Po znakomitym drugim turnieju najmłodsza grupa klubu Narew Choroszcz rozegra trzeci turniej. Rozpocznie się on w najbliższą sobotę, 8 października o godzinie 14 na boiskach przy ul. Broniewskiego 14 w Białymstoku. Orliki rozegrają podczas turnieju 4 mecze ze wszystkimi drużynami ze swojej grupy.

Tabela:

orliki-8-koejka


Tabele: laczynaspilka.pl

 Zdjęcie: KS  UM Krynki