Sport

Narew przegrywa z Pograniczem, w sobotę mecz w Choroszczy

narew-logo-1980-mniejszeOd porażki Narew Choroszcz zaczęła rundę wiosenną Ligi Okręgowej. W rozegranym w niedzielę wyjazdowym spotkaniu z Pograniczem Kuźnica wynik został ustalony jeszcze przed przerwą kiedy to rywale zdobyli bramki w 10, 36 i 41 minucie. Co więcej w 44 minucie Damian Garbowski otrzymał drugą żółtą kartkę w meczu i całą drugą połowę Narew grała w osłabieniu – jak się jednak okazało więcej bramek w meczu nie padłu i ostatecznie Narew uległa Pograniczu 0-3. Porażka sprawiła, że Narew spadła o jedną pozycję w tabeli i strata do miejsca dającego utrzymanie w Lidze Okręgowej wynosi już 5 punktów. Zdjęcia i wideo z meczu znajdują się na stronie internetowej Pogranicza Kuźnica.

Kolejny mecz zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka rozegrają na Stadionie Miejskim w Choroszczy, a rywalem będzie niekwestionowany lider, czyli rezerwy Wigier Suwałki – choroszczańskich zawodników czeka więc bardzo trudne zadanie.  Początek meczu w sobotę 1 kwietnia o godz. 15.

14 kolejka: Pogranicze Kuźnica – Narew Choroszcz 0-3

Skład: J. Szumkowski – R. Lenczewski, P. Sokólski (’25 K. Kołodko), M. Garkowski, M. Stypułkowski – D. Garbowski, D. Mojsak (’ 60 Ł. Popławski), K. Kamieński (’60 D. Siegień), P. Sokół – A. Rećko, A. Zadykowicz (’46 K. Pyczot)

15 kolejka: Narew Choroszcz – Wigry II Suwałki /sobota, 1 kwietnia godz. 15:00, Stadion Miejski w Choroszczy/