Bieg Konstytucji w sobotę 6 maja, zapraszamy do udziału!

W 2015 roku przywróciliśmy w Choroszczy tradycję biegania w postaci Biegu Niepodległości, w listopadzie poprzedniego roku odbyła się 2 edycja, a teraz chcemy zaprosić wszystkich do kolejnego biegu, który mamy nadzieję na stała włączy się do naszego kalendarza imprez sportowych. Zapraszamy więc wszystkich do udziału w Biegu z okazji Święta Konstytucji 3-go maja, który planujemy na sobotę 6 maja. W odróżnieniu od listopadowego Biegu Niepodległości tym razem liczymy na piękną pogodę, na równie ładnej ok. 10 kilometrowej trasie. Trasa będzie wiodła od Jeronik w kierunku Choroszczy, następnie  ul. Kościuszki, Piłsudskiego, Wyszyńskiego, Chodkiewicza i z powrotem drogą leśną do Jeronik – każdy z zawodników będzie miał do pokonania 2 okrążenia tej pętli. Start biegu o godz. 12:00! 

plakat bieg konstytucji

Strona elektronicznych zapisów

Wpisowe wynosi 10 zł od osoby (20 zł w dniu biegu), a na każdego uczestnika bez względu na wynik sportowy będzie czekał pamiątkowy medal. Oprócz tego najlepsi w kategorii damskiej i męskiej otrzymają statuetki. Wyróżnieni zostaną także najlepsza mieszkanka i najlepszy mieszkaniec Gminy Choroszcz. Po zakończeniu biegu na wszystkich będzie czekał posiłek regeneracyjny. Zapraszamy do wspólnej sportowej rywalizacji! Elektroniczne zapisy już ruszyły, będzie możliwość zapisać się także w dniu biegu. Szczegóły będą aktualizowane w tym artykule, a także na stronie wydarzenia na Facebook’u.


Pamiątkowy medal, który otrzyma każdy uczestnik biegu:

DSC_6545


Nagrody:

Klasyfikacje ogólne damska i męska:
I miejsca: statuetka, bon o wartości 100 zł do Parku Linowego
II miejsca: statuetka, bon o wartości 50 zł do Parku Linowego
III miejsca: statuetka
/Sponsor statuetek DB Schenker, sponsor bonów Park Linowy Jeroniki/

Klasyfikacja gminy Choroszcz damska i męska:
I miejsca: statuetka, bon o wartości 50 zł do sklepu sportowego
/Sponsor statuetek DB Schenker, sponsor bonów Agroturystyka Jeroniczówka/

Klasyfikacja najlepszego piłkarza Ligi Gminnej:
I miejsce: statuetka, bon o wartości 50 zł do sklepu sportowego
/Sponsor statuetki i bonu Stowarzyszenie Lambada Choroszcz/

Będą także nagrody rzeczowe od Burmistrza Choroszczy – szczegóły wkrótce!

Od PowerSquash Białystok będą jeszcze nagrody w postaci vocherów na grę w squasha!


Trasa biegu:

mapka bieg jeroniki-choroszcz

Start biegu będzie przy Parku Linowym, następnie trasa będzie wiodła drogą w stronę Choroszczy, ulicami Kościuszki, Piłsudskiego, Wyszyńskiego, Chodkiewicza, z powrotem Kościuszki i drogą leśną do Jeronik – drugie okrążenie identyczne i następnie po drugim kółku meta przy Agroturystyce Jeroniczówka.


Film z trasy biegu: