Sport

Liga Gminna: Piorun Pańki liderem

W trzeciej kolejce Piłkarskiej Ligi Gminnej rozegrano trzy spotkania. Najciekawiej było w Tykocinie gdzie mecze w roli gospodarza rozgrywa drużyna Siekierk. Gospodarze prowadzili w pierwszej połowie z Piorunem Pańki nawet 2-0, a do 87 minuty 2-1. Wtedy pokazał się najskuteczniejszy zawodnik ligi Krzysztof Kulesza, który zdobył dwie bramki w 87 i 90 minucie dając Piorunowi zwycięstwo 3-2. W pozostałych dwóch meczach pewne zwycięstwa odnieśli gospodarze czyli Zaczerlany (4-0 z Barszczewem) i Lambada Choroszcz (5-1) z Narwią Żółtki.

Pauza: Siekierki

W czwartej serii gier także zostaną rozegrane 3 mecze. Kolejkę rozpocznie mecz w Zaczerlanach gdzie Promil Barszczewo podejme Rajkom Klepacze. Następnie siłę lidera z Pańk sprawdzi choroszczańska Lambada, a na koniec szlagier tej kolejki czyli Izbiszcze vs. LZS Choroszcz. Zapraszamy na gminne boiska.

Całość wyników, strzelców, składy i tabelę można śledzić na stronie www.ligagminna.ligspace.pl, a także na facebook’owym profilu rozgrywek