Sport

Narew Choroszcz: porażka seniorów i zwycięstwo trampkarzy

narew-logo-1980-mniejszeW dalszym ciągu bez zwycięstwa na wyjeździe w rundzie jesiennej są seniorzy Narwi Choroszcz. Tym razem musieli uznać wyższość Kory Korycin przegrywając 0-3. Pierwsza połowa była bezbramkowa, do 87 minuty jednobramkowa porażka, ale dekoncentracja w ostatnich 3 minutach meczu sprawiła, że gospodarze zdobyli jeszcze 2 gole. Kolejny mecz zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka zagrają w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim w Choroszczy, a rywalem będzie GKS Stawiski – początek meczu o godz. 16:00

21 kolejka: Konar Kora Korycin – Narew Choroszcz 3-0 (0-0)

22 kolejka: Narew Choroszcz – GKS Stawiski /27.05. (sobota) godz. 16:00 – Stadion Miejski w Choroszczy/

Tabela:

tabela 21 kolejka

Trampkarze i Orliki

Trampkarze prowadzeni przez trenera Jacka Sieńko na Stadionie w Choroszczy, w meczu rozegranym w niedzielne południe 21 maja pokonali rówieśników z Włókniarza Białystook 6-1, a gole zdobyli: Kacper Popławski, Dominik, Biernacik, Krystian Sokół (wszystcy po 2). Kolejny mecz młodzi zawodnicy rozegrają także w Choroszczy, gdzie tuż przed meczem seniorów w sobotę 27 maja o godz. 12:30 zagrają z KS UM Krynki. Tabela i szczegóły znajdują się tutaj.

Orliki w sobotę 20 maja rozegrały trzeci turniej tej wiosny – najmłodsi Narwiańcy wygrali 2-1 ze Studziankami, dwa razy bezbramkowo zremisowali z AP Jagiellonią II i III, przegrali natomiast z Jagiellonią I i IV.  Szczegółowe wyniki orlików i tabela znajdują się tutaj.