Sport

Narew Choroszcz ponownie zwycięska!

Drużyna seniorów Narwi Choroszcz odniosła piąte zwycięstwo z rzędu, tym razem podopieczni trenera Wiesława Romaniuka pokonali na wyjeździe Orzeł Tykocin 4-0. Po pierwszej połowie Narew prowadziła 1-0 po trafieniu samobójczym zawodnika gospodarzy, a po zmianie stron dosyć szybko bo w 50 minucie na 2-0 podwyższył Paweł Kieżel, a zdobywając dwie bramki w ostatnich dziesięciu minutach Adam Rećko ustalił wynik na 4-0.

7 kolejka, sobota 23 września:

Orzeł Tykocin – Narew Choroszcz 0-4 (0-1)  Bramki: Adam Rećko -2, Paweł Kieżel, samobójcza

Skład:  A. Lenczewski (’46 M. Garkowski) – M. Daniuluk, K. Gryg, M. Gałczyk, Dan. Garbowski – D. Mojsak, K. Kamieński, A. Zadykowicz (’60 J. Garbowski), P. Sokół – A. Rećko, P. Kieżel

W najbliższą sobotę Narew rozegra ostatni mecz rundy jesiennej podejmując zamykającą tabelę, będącą z zerowym dorobkiem punktowym BKS Jagiellonię Białystok. Liczymy na mocne strzelanie i ładne zakończenie tej krótkiej rundy jesiennej.

6 kolejka, niedziela 1 października:

15:00 Narew Choroszcz – BKS Jagiellonia Białystok /Stadion Miejski w Choroszczy/

Tabela:

6 kolejka a klasa tabela

Grupy młodzieżowe: Juniorzy/Orliki

Niestety słabiej poszło juniorom młodszym, którzy na Stadionie Miejskim w Choroszczy w minioną sobotę ulegli 0-3 Gryfikowi Gródek – po czterech meczach dalej pozostając bez zdobyczy punktowej. W niedzielę młodych zawodników czeka wyjazd na mecz z AP Talent II Białystok, który zostanie na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Białymstoku o godz. 11:00. Tabela dostępna jest tutaj.

W niedzielę 1 października zespół „orlików” rozgrywał mecze na Choroszczańskim orliku i stadionie będąc gospodarzem kolejnego turnieju. Narew nie przegrała żadnego meczu: wygrała 3-1 z Hetmanem Tykocin i zanotowała 3 remisy (0-0 z MOSP IV Białystok, 1-1 z AP Talent II Białystok, 2-2 z MOSP Białystok). Kolejny turniej „orliki” rozegrają dopiero 14 października. Tabela dostępna jest tutaj.