Miasto i GminaSport

Rodzinny Turniej Wędkarski o Puchar Burmistrza Choroszczy

DSC01752 (800x600)W czasie tegorocznych Dni Choroszczy nie mogło zabraknąć rodzinnego Turnieju Wędkarskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy. Wędkarze zrzeszeni w kole Amur licznie wzięli udział w turniejowych łowach zorganizowanych na brzegach Kominowego Bajora 20 czerwca. I miejsce zajął Krzysztof Janowski, an II uplasował się Łukasz Molski, a III zajął Marek Raczkowski – zwycięzca w konkursie na największą rybę złowioną w czasie turnieju.

Na kolejnej pozycji znalazł się Marcin Wierciszewski, a na V – Jarosław Kondraciuk. Sędzią turniejowym był Dariusz Ziembicki, a zacne nagrody ufundował choroski Urząd Miejski. Wszystkim uczestnikom gratulował Robert Wardziński burmistrz Choroszczy, skądinąd także wędkarz. Kolejnym ważnym dla wędkarskiej społeczności wydarzeniem będzie Puchar Rzeźnika.