Sport

Remis z Korą Korycin, w niedzielę wyjazd do Jedwabnego

W sobotę 3 października drużyna seniorów Narwi Choroszcz rozegrała ósmy mecz w obecnym sezonie Ligi Okręgowej. Zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka zanotowali trzeci mecz z rzędu bez porażki, notując tym razem remis 1-1 przeciwko Korze Korycin. Wynik został ustalony jeszcze w pierwszej połowie – na prowadzenie Narew wyprowadził Paweł Kieżel w 20 minucie, a goście doprowadzili do wyrównania w 33 minucie. Narew po ośmiu kolejkach zajmuje z dorobkiem 12 punktów w tabeli 6 miejsce. Kolejny mecz Narew rozegra na wyjeździe z Victorią Jedwabne w niedzielę 11 października o godz. 14. Najbliżsi rywale zajmują 12 miejsce i na koncie mają 7 „oczek”.

W sobotę na stadionie w Choroszczy zagra drużyna trampkarzy Narwi Choroszcz. O godzinie 13 zawodnicy trenera Jacka Sieńko zagrają z rówieśnikami z Podlasiaka Knyszyn.