Konkurs transgraniczny dla szkół – W różnorodności siła

Nasza szkoła przystąpiła do TRANSGRANICZNEGO KONKURSU EDUKACYJNEGO DLA SZKÓŁ W RAMACH EUROPEJSKIEGO DNIA WSPÓŁPRACY 2018 – HERITAGE AND ME. Głównym jego założeniem jest promocja swojej Małej i Dużej ojczyzny, a tegoroczne hasło brzmi „Dziedzictwo i ja”.
Nasza drużyna – Maria Wnorowska, Kamil Dębowski, Oliwier Kuć i Aleksandra Bugajska, wykonała już kilka zadań. Aby spełnić kryterium jednego z nich dzieci muszą mieć jak najwięcej polubień pod zdjęciem. Prosimy o Wasze wsparcie, lajkujcie ten post. Czekamy na wasze polubienia, udostępnienia i komentarze (oczywiście pozytywne)

Pomóżmy naszej młodzieży przejść do kolejnego etapu i promować nasz region. Dziękujemy za wszystkie polubienia zdjęcia!

Koordynator Joanna Chmur
Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Choroszczy

D61_2766