Klub Turysty Kulturalnego czyli wyjazd do Opery Podlaskiej

Wyjazdy do Opery Podlaskiej zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy. Nie inaczej było też w ostatnią niedzielę 29 kwietnia gdzie na musical Andrew Lloyd Webera pt. „Upiór w operze” wybrało się prawie setka naszych mieszkańców. Znaczna jej część wybrała się na musical autokarem sfinansowanym ze środków Urzędu Miejskiego dzięki uprzejmości Burmistrza Choroszczy Roberta Wardzińskiego. Musical „Upiór w operze” cieszy się dużym zainteresowaniem melomanów na całym świecie. Na deskach Opery Podlaskiej wystawiany jest od od 2013 roku. To nie pierwszy wyjazd zorganizowany dla mieszkańców gminy przez MGCKiS. Tak jak i poprzednie cieszył się on dużym zainteresowaniem co potwierdza fakt że mieszkańcy naszej gminy potrzebują takich wyjazdów. Dlatego kolejny wyjazd w ramach KTK już niebawem.

aka

P80429-173810[1]P80429-174341[1]P80429-174746[1]