Narew wygrywa z liderem – awans wciąż realny

Narew Choroszcz lubi grać na Stadionie Miejskim w Choroszczy – w minioną sobotę seniorzy prowadzenie przez trenera Wiesława Romaniuka wygrali 4-0 z liderującą Polonią Raczki i zachowali tym samym szanse na zajęcie pierwszego miejsca dającego awans do Ligi Okręgowej. Wyjazdowe mecze w rundzie wiosennej wychodzą Narwi słabo (porażka i remis), ale u siebie idzie bardzo dobrze: wcześniej była wygrana 10-1 z Grabem Janówka, a teraz bezproblemowa 4-0 z liderem z Raczek.  Do końca sezonu pozostały jeszcze do rozegrania 3 mecze, więc jeszcze przy dobrym układzie wyników pozostałych drużyn walczących o awans wszystko jest jeszcze możliwe. Ale aby to było realne trzeba zacząć wygrywać także na wyjazdach – najbliższa okazja będzie w niedzielę, kiedy to Narew zagra na wyjeździe z sąsiadem z tabeli Pasją Kleosin.


11 kolejka: Narew Choroszcz – Polonia Raczki 4-0 (2-0) Bramki: Krzysztof Gryg, Damian Mojsak, Adam Rećko, Piotr Szumkowski

Skład: A. Lenczewski – D. Garbowski, K. Gryg, M. Gałczyk K. Kamieński – P. Wróblewski, D. Mojsak, P. Szumkowski (’75 J. Garbowski), Ł. Andzielewicz – A. Rećko, P. Kieżel (’60 P. Sokół)


Tabela:

11 kolejka serie a


12 kolejka: Pasja Kleosin – Narew Choroszcz /niedziela, 20 maja, godz. 15:00 – Stadion w Juchnowcu.


Juniorzy młodsi/orliki:

Na stadionie w Choroszczy lubią grać seniorzy, ale lubią także juniorzy młodsi. Zawodnicy trenera Karola Domalewskiego wygrali w minioną niedzielę 1-0 z Ruchem Wysokie Mazowieckie, a zwycięskiego gola zdobył w 73 minucie Adam Dziejma. W środę 16 maja juniorzy rozegrali także awansem wyjazdowy mecz z Orłem Siemiatycze, które zakończył się porażką 2-3. Kolejny mecz juniorzy zagrają także na wyjeździe, w sobotę 19 maja na wyjeździe ze Spartą Szepietowo.

Po dwutygodniowej przerwie do gry powróciły najmłodsze „orliki„. Na turnieju w Białymstoku odnieśli m.in. pierwsze ligowe zwycięstwo i to z nie byle kim bo pierwszą drużyną AP Jagiellonia Białystok. Najbliższy turniej zawodnicy trenera Grzegorza Pieczywka rozegrają na Stadionie Miejskim w Choroszczy w najbliższą sobotę: początek meczów o 10:00


fot. Rafał Lenczewski


stopka-dotacja