Sport

Wygrana w Jedwabnem, w sobotę mecz w Choroszczy

W niedzielę 11 października drużyna seniorów Narwi Choroszcz pojechała do Jedwabnego na mecz Ligi Okręgowej z miejscową Victorią. Prowadzenie naszej drużynie dał w 25 minucie Karol Kamieński – piłka po jego strzale i po rykoszecie wpadła w okienko bramki gospodarzy. Prowadzenie trwało krótko, bo już w 30 minucie zawodnicy Victorii doprowadzili do remisu. Taki wynik utrzymywał się do 75 minuty, wtedy Sebastian Waszczuk strzałem przewrotką zdobył zwycięską bramkę i Narew wygrała 2-1. Było to już piąty mecz, w którym Narew nie doznała smaku porażki i aktualnie w tabeli Ligi Okręgowej Narew plasuje się na 4 pozycji. W sobotę 10 października swój mecz zagrała także drużyna trampkarzy, ale niestety młodzi zawodnicy ulegli rówieśnikom z Podlasiaka Knyszyn 2-6.

Kolejny mecz, w ramach 10 kolejki seniorzy rozegrają na stadionie w Choroszczy w najbliższą sobotę 17 października o godz. 13, a przeciwnikiem będzie Pomorzanka Sejny. Rywale sąsiadują z Narwią w tabeli, przydałoby się więc to spotkanie wygrać.

9 kolejka (niedziela 11 października):

Victoria Jedwabne –  Narew Choroszcz 1-2 (1-1) Bramki: Karol Kamieński, Sebastian Waszczuk