Sport

Narew Choroszcz: remis seniorów, koniec rundy żaków

Seniorzy: Drużyna prowadzona przez trenera Wiesława Romaniuka w minioną sobotę zanotowała 6 mecz z rzędu bez porażki. Tym razem na boisku w Choroszczy Narew zremisowała 1-1 z Pomorzanką Sejny. Do przerwy był rezultat bezbramkowy, a po zmianie stron błyskawicznie Narew wyszła na prowadzenie – a bramke zdobył Paweł Kieżel – była to 47 minuta meczu. Niestety 10 minut później drużyna z Sejn doprowadziła do remisu. Mimo kilku sytuacji nie udało się zdobyć zwycięskiego gola i spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Następny mecz Narew rozegra na wyjeździe – w niedzielę o godzinie 13 w Kuźnicy Narew zagra z miejscowym Pograniczem. Rywale zajmują z dorobkiem 8 punktów 11 miejsce w tabeli, a Narew ma na koncie 16 punktów, co w chwili obecnej daje 7 pozycję w Lidze Okręgowej.

10 kolejka (sobota 17 października):

Narew Choroszcz – Pomorzanka Sejny 1-1 (0-0) Bramka: Paweł Kieżel

10 kolejka (niedziela 25 października):

13:00 Pogranicze Kuźnica – Narew Choroszcz

Tabela:

tabela 10 kolejka liga okręgowa

Żaki: Najmłodsza z drużyn dziecięcych Narwi Choroszcz „Żaki” (na zdjęciu) – prowadzona przez trenera Jacka Sieńko zakończyła rozgrywki w rundzie jesiennej. W grupie 9 występowały 4 drużyny: oprócz Narwi były to BSP Jagiellonia Białystok, BSP II Jagiellonia Białystok i Promień Mońki. Turnieje zostały rozegrane 27 września w Choroszczy, 11 października w Mońkach i 17 października w Białymstoku. Łącznie młodzi zawodnicy Narwi rozegrali 12 spotkań i ostatecznie zajęli 3 miejsce za dwoma drużynami BSP Jagiellonii, a przed Promieniem Mońki.

Tabela:

1. BSP Jagiellonia Białystok 12 30 60:15
2. BSP II Jagiellonia Białystok 12 19 40:21
3. Narew Choroszcz 12 19 31:24
4. Promień Mońki 12 3 4:75

Trampkarze: Z kolei drużyna trampkarz, których trenerem jest także Jacek Sieńko do zakończenia rundy jesiennej ma jeszcze 3 spotkania. Najbliższe dwa mecze trampkarze rozegrają w Choroszczy. W sobotę 24 października o godz. 12 podejmą drużynę AP Talent II Białystok. Zapraszamy do kibicowania naszym młodym zawodnikom!

Komplet wyników trampkarzy:

1 kolejka: Narew Choroszcz – Korona Dobrzyniewo Duże 3-1
2 kolejka: pauza
3 kolejka: Narew Choroszcz – Gryf Czarni Gródek 3-0 w.o.
4 kolejka: Czarni Czarna Białostocka – Narew Choroszcz 3-2
5 kolejka: Narew Choroszcz – Włókniarz Białystok 0-1
6 kolejka: Promień Mońki – Narew Choroszcz 4-0
7 kolejka: Narew – Podlasiak Knyszyn 2-6
8 kolejka: Piast Białystok – Narew Choroszcz 7-0
9 kolejka: 24 października (sobota) godz. 12:00 Narew Choroszcz – AP Talent II Białystok /boisko w Choroszczy/
10 kolejka: 31 października (sobota) godz. 11:00 Narew Choroszcz – MOSP Białystok /boisko w Choroszczy/
11 kolejka: 8 listopada (niedziela) godz. 11:00 KS Wasilków – Narew Choroszcz