Miasto i GminaSport

Remis Narwi Choroszcz w Lidze Okręgowej i wygrana rezerw

Narew Choroszcz w ostatnim meczu Ligi Okręgowej zremisowała 2-2 z KS Śniadowo. Spotkanie rozpoczęło się idealnie bo już w 1 minucie prowadzenie dał prezes klubu Paweł Sokół, następnie w 21 minucie prowadzenie podwyższył Rafał Lenczewski. Goście kontaktową bramkę zdobyli 5 minut później, a bramkę na wagę remisu zdobyli w 70 minucie. Teraz zawodników trenera Pieczywka czeka wyjazdowe spotkanie z KS Grabówka.

1 kolejka: Narew Choroszcz  – Piast Białystok /przełożony na 9 października, godz. 18:30/
7 kolejka,
21 września, Narew Choroszcz – KS Śniadowo 2-2 (2-1) Bramki: Paweł Sokół, Rafał Lenczewski

Skład: Jakub Roszkowski – Jakub Garbowski, Rafał Lenczewski, Michał Kucharewicz, Robert Krysztopik (’70 Kacper Kużel) – Krystian Sokół, Adrian Suszczyński, Karol Kamieński (’89 Andrzej Skrzypek), Damian Garbowski – Grzegorz Pieczywek – Paweł Sokół (’72 Damian Czyżewski)

Tabela:

Rezerwy A-Klasa:

Drugie zwycięstwo w sezonie odniosły rezerwy występujące w A-klasie. Narew pokonała na Stadionie Miejskim w Choroszczy Grab Janówka 4-1. Kolejny mecz Narew zagra na wyjeździe z GKS Stawiski.

1 kolejka: 24 sierpnia: Narew II Choroszcz – KS Sokoły 2-6
2 kolejka: 1 września,Korona Dobrzyniewo Duże – Narew II Choroszcz 7-1
3 kolejka7 września, Narew Choroszcz – Jastrząb Knyszyn 2-1
4 kolejka, 15 września,Jasion Jasionówka – Narew Choroszcz 1-1 (1-1) Bramka: Adrian Suszczyński
5 kolejka, 22 września,Narew Choroszcz – Grab Janówka 4-1 (3-0) Bramki: Paweł Kieżel -2, Marek Korolewski -2

Skład: Jakub Sakowicz – Mateusz Garbowski (’56 Andrzej Skrzypek), Jakub Ciborowski, Jarosław Roszkowski, Marek Korolewski, Damian Czyżewski, Paweł Kieżel, Marcin Krysztopik, Adrian Lewkowicz, Łukasz Perko, Jakub Sadowski

Tabela:

GRUPY MŁODZIEŻOWE

Drugi mecz sezonu mają za sobą młodziki. W sobotę 14 września Narew wygrała na wyjeździe 1-0 z Piastem II Białystok. Skład: Dawid Biernacik – Dawid Aneszko, Bartłomiej Dziejma, Hubert Iwaszczuk, Patryk Jerączyk, Miłosz Rurarz, Damian Aponowicz, Marek Garbowski, Adrian Sadowski, Szymon Popławski, Bartosz Krysztopik, Adrian Magnuszewski, Krystian Półkośnik, Damian Wiszowaty. Teraz Narew pauzuje, a kolejny mecz rozegra w sobotę 28 września z Junior II Białystok – mecz odbędzie się w na Stadionie Miejskim w Choroszczy (16:00)  Terminarz i tabela znajdują się tutaj.

Orliki starsze w drugim turnieju rozegranym na Stadionie Miejskim w Choroszczy wygrały 3-0 z Koroną II Dobrzyniewo Duże, 2-0 z Koroną Dobrzyniewo Duże, zremisowali 0-0 z Biebrzą Goniądz i ulegli 0-4 liderowi grupy Promieniowi Mońki. Trzeci turniej Narew rozegra w Mońkach w najbliższą sobotę 28 września (początek 11:00)  Tabela i terminarz znajdują się tutaj

Orliki młodsze rozegrały kolejne dwa turnieje: najpierw 19 września w Tykocinie Narew wygrała 4-1 z Hetmanem Tykocin i uległa 0-3 AP Jagiellonii Białystok, 0-3 APN Hattrick II Białystok i 0-1 APN Hattrick Białystok. Niestety wszystkie mecze zostały zweryfikowane jako walkowery na niekorzyść Narwi i ostatecznie z Tykocina Narew nie przywiozła żadnego punktu. Kolejny turniej rozegrano w Choroszczy w środę 25 września. Narew wygrała 2-0 z Hetmanem Tykocin, przegrała 0-3 z AP Jagiellonią Białystok i 0-1 z APN Hattrick Białystok, wynik meczu z APN Hattrick II Białystok jest nieznany. Kolejny turniej także zostanie rozegrany w Choroszczy, odbędzie się on w środę 2 października (początek 17:00).

Najmłodsze w klubie Żaki W drugim turnieju rozegranym 20 września w Dobrzyniewie Dużym Narew pokonała 2-1 miejscową Koronę, a także uległa 0-5 Juniorowi Białystok, 0-1 Koronie II Dobrzyniewo i zremisowała 2-2 z Juniorem II Białystok. Kolejny turniej odbędzie się także w Dobrzyniewie 5 października (początek 11:00)