Choinka w Przedszkolu Samorządowym w Choroszczy

11 stycznia 2016 roku nasze przedszkole zmieniło się nie do poznania. Zamiast przedszkolaków w salach pojawiły się wróżki, czarodziejki, piękne księżniczki, mężni wojownicy, rycerze, batmani i wiele innych baśniowych postaci. Stało się to za sprawą zabawy karnawałowej na której wszyscy razem mogliśmy się świetnie bawić, tańczyć i brać udział w wielu konkursach. Jest to niezwykle ważne wydarzenie w naszej przedszkolnej społeczności. Po wspólnej zabawie na dzieci czekała jeszcze jedna atrakcja – paczki od Świętego Mikołaja. Bal karnawałowy to stary przedszkolny zwyczaj, który na lata zapada w naszej pamięci. Ten dzisiejszy, w wyjątkowo zimowej aurze na pewno również na długo pozostanie w pamięci naszych małych przedszkolaków.

Małgorzata Hubbell