Sport

Narew przegrała ze Spartą

Seniorzy Narwi Choroszcz w minioną niedzielę rozegrali drugie spotkanie rundy wiosennej z iderem Ligi Okręgowej – Spartą Augustów. W pierwszej połowie Narew zdobyła bramkę, jednak sędzia odgwizdał wątpliwą pozycję spaloną. Niemniej przez ponad 60 minut piłkarze z Choroszczy dzielnie stawiali opór liderowi, jednak faworyci w 65, 75 i 80 minucie zdobyli bramki trzy bramki i ostatecznie wygrali 3-0.

Skład: Adam Lenczewski – Mariusz Gałczyk, Piotr Oniszczuk, Marcin Garkowski, Daniel Siegień – Michał Stypułkowski (’70 Daniel Garbowski), Damian Garbowski, Kamil Pyczot (’88 Dawid Wojciuk), Kamil Wojdołowicz – Paweł Kieżel, Paweł Sokół

14 kolejka: Narew Choroszcz – Sparta Augustów 0-3 (0-0)

W piętnastej kolejce zawodników Narwi czeka wyjazd do Jasionówki na mecz z miejscowym Jasionem. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 17 kwietnia o godz. 15. Jesienią Narew na boisku w Choroszczy uległa Jasionowi 0-1, będzie więc bardzo dobra okazja do zrewanżowania się za tą porażkę i zmniejszenie straty do przeciwnika

15 kolejka: Jasion Jasionówka – Narew Choroszcz, niedziela 17 kwietnia godz. 15

Tabela:

okręgówka 15 kolejka

Tabela: 90minut.pl

Los starszych zawodników podzielili także trampkarze Narwi Choroszcz, którzy w wyjazdowym spotkaniu ulegli 0-4 Włókniarzowi Białystok. Kolejny mecz młodzi zawodnicy rozegrają dopiero 24 kwietnia – na wyjeździe z Podlasiakiem Knyszyn.