Sport

Narew przegrywa w Suwałkach, w środę w Choroszczy Puchar Polski

Nie udał się zawodnikom Narwi Choroszcz sobotni wyjazd do Suwałk na mecz z rezerwami Wigier. Już do przerwy Wigry II prowadziły 3-0 po golach w 12, 17 i 28 minucie, a po przerwie szybko podwyższyły prowadzenie na 5-0 (52 i 55 minuta). Dopiero przy tym wyniku Pawłowi Sokołowi w 67 minucie udało się zdobyć jak się ostatecznie okazało honorową bramkę. Po dwóch kolejkach z dorobkiem 1 punktu Narew zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli Ligi Okręgowej. Kolejne ligowe spotkanie Narew rozegra w Choroszczy w niedzielę 28 września, a wcześniej – bo już w środę 24 sierpnia zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka zagrają w I rundzie Pucharu Polski z IV-ligowym Hetmanem Tykocin. Mecz rozpocznie się o godzinie 17 na Stadionie Miejskim w Choroszczy. Na tym etapie rozgrywek Pucharu Polski wystąpią także Izbiszcze, które w rundzie wstępnej pokonały Iskrę Narew, ale spotkanie zielono-czarnych odbędzie się 31 sierpnia.

2 kolejka:  Wigry II Suwałki – Narew Choroszcz  5-1 (3-0) Bramka: Paweł Sokół

Skład: Adam Lenczewski – Dawid Wojciuk (’46 Kamil Pyczot), Krzysztof Gryg, Kamil Kołodko, Michał Stypułkowski (’60 Michał Wojciuk) – Sebastian Waszczuk, Damian Garbowski, Karol Kamieński, Jakub Garbowski (’70 Daniel Garbowski) – Adam Rećko (’46 Rafał Olsiewicz), Paweł Sokół