Sztuka Igły – zajęcia i warsztaty w Choroszczy!

W Naszym mieście powstała pracownia Sztuki Igły. To miejsce gdzie będą działy się cuda na kiju! Pracownia powstała z zamiłowania do tworzenia. Chcemy zarażać tą pasją, w związku z tym chcemy Was zaprosić w nasze skromne progi i wypełnić pracownię sz(ż)yciem!

Warsztaty ze Sztuką Igły to śródroczne warsztaty dla dzieci i młodzieży, na których kreatywnie spędzą czas, nabędą nowe umiejętności, własnoręcznie zrealizują nieograniczoną ilość projektów, nawiążą nowe przyjaźnie. W trakcie warsztatów uczymy się szycia ręcznego i maszynowego, projektowania, korzystania z wykrojów. Tutaj tylko wyobraźnia nas ogranicza! A wszystko to w twórczej atmosferze! Pierwsze zajęcia już 6 października o godzinie 16:30.

Cykl “Przyjdź! Uszyjmy coś razem!” jest skierowany do dorosłych. Będą to zajęcia organizowane raz/ dwa razy w miesiącu, bo wiadomo każdy z nas ma różne sprawy na głowie i ciężko jest się zobowiązać na cotygodniowe spotkania. Celem tych warsztatów jest wspólnie spędzony czas przy dobrej kawie czy herbacie, czego skutkiem będzie własnoręcznie uszyty element garderoby, który wzbogaci naszą szafę. A że idzie jesień i trzeba się ciepło ubrać- 9 października w godzinach 17:00-20:00 zapraszamy na wspólne szycie bluzy 🙂

Sztuka Igły na feriach- będą to tygodniowe warsztaty w okresie ferii zimowych dla dzieci i młodzieży. Będzie to duża dawka świetnej zabawy z modą i szyciem! Więcej czasu, więcej możliwości, więcej szycia, więcej WSZYSTKIEGO!

Nasza pracownia, ulokowana w podpiwniczeniu bloku przy ul. Słowackiego 6 w Choroszczy, jest w pełni wyposażona w maszyny, nożyce, nici, niezbędne materiały, tony guzików, miliony szpilek, i całą resztę czego dusza zapragnie!

Chcąc zacząć wspólną zabawę, z uwagi na małą liczebność grup, zapisy na zajęcia przyjmujemy maksymalnie na tydzień przed zajęciami. Do warsztatów dla dzieci i młodzieży można przystąpić w każdej chwili. W momencie uzbierania większej ilości osób będą tworzone nowe grupy zajęciowe w pozostałe dni tygodnia. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem telefonu 691 092 022, mailowo sztukaigly@gmail.com oraz przez fanpage na facebooku Sztuka Igły.

 

Zapraszamy w nasze progi!!!
Szyjmy Razem!!!


ARTYKUŁ SPONSOROWANY