Sport

Narew wygrała w Korycinie

W 21 kolejce Narew pojechała do Korycina na mecz z miejscową Korą. Rywale mieli 6 punktów przewagi nad naszą drużyną i zajmowali jedno miejsce w tabeli wyżej. Niedzielne spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze bo już w 4 minucie wyszli na prowadzenie. Niespełna 20 minut później do remisu doprowadził Kamil Pyczot i remisem 1-1 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej odsłonie w 55 minucie Kora zaliczyła samobójcze trafienie i 3 punkty pojechały do Choroszczy. Dzięki tej wygranej Narew utrzymała 7 miejsce zmniejszając stratę do Kory Korycin do 3 punktów.

21 kolejka:  Kora Korycin – Narew Choroszcz  1-2 (1-1) Bramki: Kamil Pyczot, bramka samobójcza

W 22 kolejce Narew zagra na stadionie w Choroszczy z Victorią Jedwabne – mecz odbędzie się w czwartek 26 maja o godzinie 16.

Tabela:

okręgówka 21 kolejka

Tabela: 90minut.pl

Drużyny młodzieżowe klubu Narew Choroszcz

W weekend grali tylko trampkarze, którzy w wyjazdowym spotkaniu ulegli 2-5 Gryfowi-Czarnym Gródek. Kolejny mecz rozegrają w sobotę 28 maja o godz. 14 na stadionie w Choroszczy, a przeciwnikiem będą Czarni Czarna Białostocka. Żacy w dalszym ciągu mają „wolne” od grania – kolejny turniej na początku czerwca.