Narew Choroszcz: zwycięstwa seniorów i trampkarzy, dzisiaj w Choroszczy mecz Pucharu Polski

narew-logo-1980-mniejszePięciu meczów potrzebowali seniorzy Narwi Choroszcz, aby odnieść pierwsze zwycięstwo w Lidze Okręgowej. Po remisie i trzech porażkach zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka pokonali na Stadionie w Choroszczy Pomorzankę Sejny 3-1. Do przerwy był remis 1-1, a po zmianie stron nasi zawodnicy zdobyli dwie bramki dające pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Gole zdobyli: Adam Rećko (2) i Paweł Kieżel.

5 kolejka: Narew Choroszcz – Pomorzanka Sejny 3-1 (1-1) Bramki: Adam Rećko -2, Paweł Kieżel

Skład: Jakub Szumkowski – Michał Stypułkowski, Krzysztof Gryg, Mariusz Gałczyk, Paweł Sokół – Kamil Pyczot, Karol Kamieńśki, Sebastian Waszczuk, Damian Garbowski – Adam Rećko, Paweł Kieżel

Mecz 6 kolejki Narew rozegra w najbliższy weekend, ale wcześniej bo już dzisiaj Narew zagra w Pucharze Polski, a rywalem będzie IV-ligowy Promień Mońki. Narew w poprzedniej rundzie wyeliminowała również IV-ligowy Hetman Tykocin wygrywając 2-1. Najbliżsi rywale z Moniek zajmują obecnie 9 miejsce w IV-lidze. Życzymy powodzenia!

Puchar Polski: Narew Choroszcz – Promień Mońki /środa, 14 września, godz. 16/

tabela-okregowka-5-kolejka

Tabela: 90minut.pl


Trampkarze: 

Po dwóch porażkach zwycięstwo odnieśli także trampkarze prowadzenie przez trenera Jacka Sieńko. Młodzi zawodnicy w wyjazdowym meczu pokonali Włókniarza Białystok 3-0 po golach Krystiana Sokoła (2) i Krystiana Szmelcera. Trampkarze kolejny mecz zagrają w najbliższą niedzielę o godzinie 13 w Hajnówce z miejscowym OSiR’em.