Święto Komisji Edukacji Narodowej w Przedszkolu Samorządowym w Choroszczy

Jest taki dzień w roku, kiedy szczególnie dziękujemy nauczycielom i wychowawcom za ich pracę i trud włożony w nasze wykształcenie. Święto Komisji Edukacji Narodowej skłania nas do refleksji nad tym, jak wielka rolę w kształtowaniu kolejnych pokoleń odgrywają nauczyciele i wychowawcy. 13 października również nasze przedszkolaki chciały w szczególny sposób podziękować osobom pracującym w naszej placówce – swoim nauczycielkom, pani Dyrektor oraz pracownikom obsługi za ich życzliwość oraz serce włożone w swoją pracę. Naszą uroczystość uświetnili swoja obecnością: Burmistrz Choroszczy – pan Robert Wardziński, Ksiądz Proborszcz parafii Rzymsko-Katolickiej ksiądz Leszek Struk, pan Andrzej Winnicki – Dyrektor Zespołu Obsługi Szkół w Choroszczy, Pani Irena Sakowicz przewodnicząca Koła Emerytów i Rencistów Nr 15 w Choroszczy oraz rodzice z Rady Rodziców.

Również w tym dniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastyczno – fotograficznym organizowanym przez nasze przedszkole ph. „Skarby jesieni”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Ze względu na ogromne zaangażowanie zarówno dzieci, jak i rodziców widoczne w poziomie prac, organizatorzy postanowili nagrodzić wszystkie prace. Był to niewątpliwie bardzo miły akcent towarzyszący obchodom naszego wspólnego święta.

Małgorzata Hubbell