Obchody Dnia Kobiet u choroskich seniorów

8 marca przypada międzynarodowy Dzień Kobiet. Święto pań uczcili też choroscy seniorzy podczas spotkania, które odbyło się tego dnia w remizie OSP w Choroszczy.

Podczas spotkania w remizie życzenia choroskim seniorkom złożyli burmistrz Choroszczy Robert Wardziński, dyrektor M-GCKiS Przemysław Waczyński i lokalni seniorzy.  Spotkanie uświetnił występ dzieci z Zespołu Szkół w Choroszczy. Mogliśmy zobaczyć pokaz mody na sezon wiosna-lato 2017, wysłuchać wierszy i obejrzeć scenkę z życia małżeńskiego. Dzieci wręczyły paniom piękne laurki.

M-GCKiS


Relacja Zespołu Szkół w Choroszczy:

Marzec pięknie się wystroił,
W kole między dziećmi stoi
I gromadkę uśmiechniętą
Pyta: jakie dzisiaj święto? …
Zapamiętaj sobie –
Dzisiaj jest Dzień Kobiet!

W dniu 08.03.2017r. na zaproszenie pani Ireny Sakowicz kolejny raz mieliśmy przyjemność gościć w Kole Emerytów i Rencistów w OSP w Choroszczy. Z okazji Dnia Kobiet dzieci ze świetlicy przygotowały czcigodnym Seniorkom program artystyczny. Panie obejrzały pokaz mody WIOSNA/LATO 2017 – piękne kapelusze, kolorowe sukienki oraz zwiewne apaszki. Dzieci przedstawiły montaż słowno-muzyczny pt. „Dzień Kobiet” . Na deser zaserwowaliśmy humorystyczną scenkę z życia małżeńskiego – „Ona i On”, która rozbawiła gości do łez. Na koniec złożyliśmy Paniom najserdeczniejsze życzenia,  dzieci wręczyły barwne laurki i zaśpiewały gromkie „100 lat”. Wszystkim Seniorom bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz miłe przyjęcie.

                                                                                                     Agnieszka Tołoczko i Magdalena Rutkowska