Przedszkolaki witają wiosnę

21 marca, pierwszego dnia kalendarzowej wiosny postanowiliśmy odwiedzić przyjaciół naszego przedszkola, aby wręczyć im wiosenne kwiaty. Na początku zaszliśmy po sąsiedzku do szkoły podstawowej. Tam również spotkaliśmy naszych starszych kolegów świętujących pierwszy wiosenny dzień.

Następnie udaliśmy się z kwiatami do księdza proboszcza Leszka Struka, gdzie zostaliśmy obdarowani pysznymi cukierkami. Oczywiście wiosenne kwiaty zanieśliśmy również do burmistrza Choroszczy Roberta Wardzińskiego, który jak zawsze znalazł dla nas chwilę i również bardzo serdecznie przyjął nasze przedszkolaki. W drodze powrotnej wstąpiliśmy również do zawsze nam życzliwych pracowników apteki oraz spółdzielni mieszkaniowej.

Cały spacer odbywał się w radosnej atmosferze. Mijani ludzie uśmiechali się oraz robili zdjęcia widząc nasze rozśpiewane przedszkolaki machające wielkimi kolorowymi kwiatami. Dzieci śpiewały piosenki o wiośnie oraz grały na instrumentach tworząc kolorowe, radosne widowisko.

Małgorzata Hubbell

Helena Stigańcow

Zdjęcia: Elżbieta Danilczuk