Warsztaty filmowe w MGCKiS- spotkanie organizacyjne

Zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat (trochę młodsi również mile widziani!) na warsztaty filmowe organizowane w MGCKiS w Choroszczy! Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki, w budynku Centrum o godz. 17:00. Zaczynamy już 11 kwietnia spotkaniem organizacyjnym!

Warsztaty to doskonała okazja do zapoznania się z kinematografią, a w praktyce stworzymy swój własny film. Na zajęciach będziemy rozmawiać o produkcjach, ich konstrukcji oraz uczyć się jak zrealizować własny pomysły od początku do końca za pomocą narzędzi, które są powszechnie dostępne.

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do młodzieży gimnazjalnej. Nie jest wymagane doświadczenie, czy wiedza o filmie, wszystkiego będziemy uczyć się od początku. Będziemy rozbudzać pasję, odkrywać i rozwijać talenty. Więc jeśli masz w głowie historię, którą chcesz przekazać innym- przyjdź, spróbujemy zrobić to razem! A gdy nic jeszcze nie przychodzi do głowy, przyjdź i poszukaj z nami tematów na scenariusz.

Warsztaty poprowadzi Karolina Gołębiewska, absolwentka Pedagogiki animacji Kultury z arteterapią, stażystka w MGCKiS, która między innymi stworzyła najnowszy spot promocyjny Centrum, dostępny  na naszym kanale na youtube

Serdecznie zapraszamy!

M-GCKiS