Sport

W niedzielę finał Pucharu Ligi

logo-puchar-ligiNajbliższa niedziela będzie końcem tegorocznych zmagań piłkarskich w naszej gminie. Jak co roku sezon piłkarskich LZS’ów kończy Puchar Ligi, a już w najbliższą niedzielę 13 listopada zostanie rozegrany finał tych rozgrywek. O prawo walki w finale walczyły w meczach półfinałowych 4 drużyny. W pierwszy pojedynku Lambada Choroszcz do przerwy remisowała z Izbiszczami 0-0, po 90 minutach był remis 1-1 – dogrywka także nie przyniosła rozstrzygnięcia i o awansie do finału zadecydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali zawodnicy Izbiszcz, którzy po ośmiu seriach wygrali z Lambadą 7-6. W drugim półfinale LZS Choroszcz bez problemu wygrał 7-3 z Siekierkami i to właśnie dwie najbardziej utytułowane drużyny w historii tych rozgrywek zmierzą się w finale, który zostanie rozegrany w niedzielę na Stadionie Miejskim w Choroszczy.