Rodzinna Wielkanoc w Przedszkolu w Choroszczy

Kolejną ciekawą inicjatywą naszego przedszkolnego koła plastycznego Pana Pędzelka było zorganizowanie nowego konkursu dla dzieci i ich rodziców. Rodzinny Konkurs Wielkanocny polegał na wspólnym, rodzinnym wykonaniu najładniejszej ozdoby wielkanocnej. Konkursowi przyświecało nie tylko kultywowanie wielkanocnych tradycji i obyczajów, ale i troska o pielęgnowanie i pogłębianie więzi rodzinnych. Rodzice i ich pociechy przynieśli wielka liczbę pięknych i pomysłowych ozdób. Widać po nich, że ich wykonanie, motywowało do kreatywności i dawało radość.

Jury po burzliwych i trudnych obradach postanowiło nagrodzić wszystkie prace. Jednak na szczególną uwagę i wyróżnienie zasługuje praca Łukasza Miastkowskiego i jego mamy, dlatego dla nich postanowiliśmy przeznaczyć nagrodę specjalną.7.04.2017 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród, czego dokonała p. dyrektor Bożena Lenczewska.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za włączenie się w tę inicjatywę. Mamy nadzieję, że stanie się ona  kolejną przedszkolną tradycją.

                                                                                                Emilia Rogowska