Miasto i GminaSport

Narew Choroszcz zakończyła rundę jesienną

Udanie rundę jesienną zakończyli seniorzy Narwi Choroszcz. W ostatnim meczu rundy Narew pokonała po bardzo emocjonującym meczu 4-2 Pasję Kleosin. Było to 7 zwycięstwo z rzędu, które pozwoliło na koniec rundy zająć 2 miejsce w swojej grupie A-klasy. Narew mecz rozpoczęła słabo bo już w 34 minucie przegrywała 0-2, ale na szczęście udało się zdobyć komplet punktów po zdobyciu 4 bramek w drugiej połowie. Drużyna prowadzona przez grającego trenera Grzegorza Pieczywka jest na dobrej drodze do uzyskania awansu do Ligi Okręgowej – awans bowiem uzyskają dwie najlepsze drużyny z grupy.

11 kolejka, sobota 4 listopada: Narew Choroszcz – Pasja Kleosin 4-2 (0-2) Bramki: Damian Mojsak (’51), Paweł Sokół (’52, ’77), Paweł Kieżel (’60)

Skład: Adam Lenczewski – Bartosz Filipczuk (’90 Piotr Wróblewski), Jakub Garbowski, Krzysztof Gryg, Damian Garbowski – Paweł Sokół, Damian Mojsak, Grzegorz Pieczywek (’83 Jarosław Roszkowski), Karol Domalewski – Adam Rećko (’68 Andrzej Skrzypek), Paweł Kieżel (’77 Piotr Szumkowski)

Tabela:

Juniorzy młodsi:  Juniorzy młodsi trenera Karola Domalewskiego w przedostatnim meczu w tym roku pokonali 3-0 Rudnię Zabłudów. Ostatnim meczu rundy jesiennej zagrają na wyjeździe z Piastem II Białystok.

13 kolejka, piątek 3 listopada: Narew Choroszcz – Rudnia Zabłudów 3-0 (2-0) Bramki: Krystian Sokół (’7), Adam Dziejma (’39), Damian Marcińczyk (’77)

Skład: Michał Miastkowski – Kacper Popławski (’60 Mariusz Wiśniewski), Adam Dziejma, Dominik Biernacik (’67 Rafał Ciereszko), Mateusz Gołaszewski, Łukasz Perko, Adrian Reszeć, Jakub Sadowski (’72 Damian Marcińczyk), Damian Sokół, Krystian Sokół, Marcin Krysztopik

14 kolejka, sobota 10 listopada: Piast II Białystok – Narew Choroszcz (godz. 13:00, boisko Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku, ul. Broniewskiego 13)

Młodziki, Orliki i Żaki rundę jesienną zakończyły już wcześniej o czym pisaliśmy w poprzednich raportach

Fot 1-2  mecz seniorów