Sport

Zwycięstwa faworytów w Lidze Gminnej

Po miesięcznej przerwie Piłkarska Liga Gminna wznowiła rozgrywki i faworyci dalej trzymają dobrą formę. Swoje mecze wygrały prowadzący LZS Choroszcz (5-1 z Piorunem Pańki), wicelider Izbiszcze (3-0 z Promilem Barszczewo – ale pierwsza połowa była bezbramkowa), a także Zaczerlany (5-0 z Narwią Żółtki). W tabeli więc jedyną zmianą był awans drużyny Zaczerlan na 4 miejsce kosztem Pioruna Pańki. W najbliższą niedzielę odbędą się 4 mecze: najpierw Narew Żółtki podejmie ekipę Siekierek, następnie Lambada Choroszcz zagra z Piorunem Pańki, Promil Barszczewo z Zaczerlanami, a na zakończenie kolejki prawdziwy szlagier czyli pojedynek dwóch najlepszych drużyn: LZS Choroszcz zagra z Izbiszczami. Dla „zielono-czarnych” będzie to ostatni dzwonek aby utrzymać marzenia o obronie tytuły mistrzowskiego.

17:30 LZS Choroszcz – Izbiszcze /Stadion Miejski w Choroszczy/

Całość wyników, strzelców, składy, tabelę i zdjęcia można śledzić na stronie www.ligagminna.ligspace.pl, a także na facebook’owym profilu rozgrywek