Sport

Porażka Narwi ze Skrą Wizna

Seniorzy Narwi Choroszcz ponieśli trzecią porażkę z rzędu. W meczu 16 kolejki Ligi Okręgowej na boisku Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku Narew podejmowała Skrę Wizna. Widać było, że w porównaniu do runy jesiennej goście poczynili poważne wzmocnienia gdyż mieli przewagę i wielokrotnie byli w pierwszej połowie bliscy zdobycia bramki. Żadnej z drużyn nie udało się zdobyć jednak gola i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron po błędach w obronie Skra zdobyła w przeciągu minut 2 bramki (57 i 62 minuta) i to wyraźnie podłamało Choroszczańskich zawodników. W 77 minucie Narew straciła jeszcze trzecią bramkę i dopiero wtedy zaczęła sobie stwarzać sytuacje podbramkowe. Jedną z nich, strzałem zza pola karnego wykorzystał Kamil Pyczot ustalając wynik na 3-1 na korzyść Skry Wizna. Porażka spowodowała spadek o jedną pozycję w tabeli.

17 kolejka: Narew Choroszcz – Skra Wizna 1-3 (0-0) Bramka: Kamil Pyczot /boisko ZSM w Białymstoku/

Skład: Adam Lenczewski – Kamil Wojdołowicz, Mariusz Gałczyk, Krzysztof Gryg, Krzysztof Mordasewicz (’46 Mariusz Daniuluk) – Paweł Sokół, Karol Kamieński, Kamil Pyczot, Paweł Kieżel (’46 Łukasz Popławski) – Daniel Garbowski, Adam Rećko

W najbliższą sobotę 30 kwietnia w 18 kolejkę seniorów Narwi czeka wyjazd do Knyszyna na mecz z miejscowym Podlasiakiem. Rywale podobnie jak Narew mają na koncie 19 punktów i będzie to z pewnością spotkanie wyrównane. Liczymy jednak na przełamanie passy 3 porażek z rzędu i przywiezienie z Knyszyna kompletu punktów.

18 kolejka: Podlasiak Knyszyn – Narew Choroszcz, sobota 30 kwietnia, godz. 15:00

Tabela:

okręgóka 17 kolejka

Tabela: 90minut.pl

Drużyny młodzieżowe klubu Narew Choroszcz

W miniony weekend swoje mecze rozegrały także drużyny młodzieżowe Narwi Choroszcz. Trampkarze na wyjeździe 2-6 ulegli Podlasiakowi Knyszyn, a żacy na turnieju w Mońkach wygrali z Promieniem Mońki i ulegli białostockim drużynom MOSP II i AP Talent III. W najbliższy weekend młodzi zawodnicy mają wolne i do rywalizacji powrócą 7 maja (trampkarze) i 14 maja (żacy). Szczegóły za tydzień.

Szczegółowy terminarz i wyniki z całego sezonu wszystkich trzech drużyn dostępne tutaj.