Sport

Zwycięska Narew

W 22 kolejce. w meczu rozegranym w czwartek 26 maja Narew na Stadionie Miejskim w Choroszczy pokonała 3-2 Victorię Jedwabne. W pierwszej połowie bramka padła dopiero w 41 minucie kiedy to Paweł Kieżel wyprowadził Narew na prowadzenie po dobitce strzału Damiana Garbowskiego. Na 2-0 podwyższył w drugiej połowie po sytuacji sam na sam także Paweł Kieżel (58 minuta), 6 minut później Victoria zdobyła bramkę kontaktową po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego. W 70 minucie meczu było 3-1, kiedy to swojego trzecie gola ustrzelił „Keżman”, ale goście się nie poddawali: w 90 minucie strzelili swoja drugą bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzałem głową. Potem jeszcze Narew miała w doliczonym czasie gry dwie znakomite okazje do podwyższenia wyniku ale nie udało się ich wykorzystać. Zwycięstwo pozwoliło Narwi przesunąć się na 6 miejsce w tabeli.

22 kolejka:   Narew Choroszcz  – Victoria Jedwabne 3-2 (1-1) Bramki: Paweł Kieżel -3

W 23 kolejce Narew zagra wyjazdowe spotkanie z Pomorzanką Sejny. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 16. Rywale są wiceliderem, zawodników trenera Wiesława Romaniuka czeka więc trudne zadanie.

Tabela:

okręgówka 22 kolejka

Tabela: 90minut.pl

Drużyny młodzieżowe klubu Narew Choroszcz

W sobotę 28 maja także na stadionie w Choroszczy zagrali trampkarze prowadzeni przez trenera Jacka Sieńko – młodzi zawodnicy pokonali rówieśników z Czarnej Czarna Białostocka 2-1. Kolejny mecz trampkarze zagrają w najbliższy weekend na wyjeździe, a przeciwnikiem będzie Korona Dobrzyniewo. Do gry powracają także Żacy, którzy w poniedziałek 6 czerwca o godz. 17:30 rozpoczną turniej na boisku przy ul. Świętokrzyskiej w Białymstoku.