Sport

Narew: wygrana w Pucharze Polski, w niedzielę w Choroszczy mecz ligowy

narew-logo-1980-mniejszeNarew Choroszcz awansowała do II rundu wojewódzkiego Pucharu Polski po środowym zwycięstwie nad Hetmanem Tykocin. Po pierwszej połowie Narew prowadziła 1-0 po golu Pawła Kieżel, ale jeszcze wcześniej była okazja do objęcia prowadzenie kiedy to Daniel Garbowski uderzył w poprzeczkę. Po zmianie stron Tykocin zabrał się do odrabiania strat i sztuka ta się udała w 63 minucie – remis nie trwał jednak długo, bo niespełna 9 minut później zwycięskiego gola zdobył wprowadzony po przerwie Mariusz Daniluk. Mecz III rundy odbędzie się w połowie września, ale za tydzień jeszcze w I rundzie zagrają Izbiszcze, które w środę 31 sierpnia na Stadionie Miejskim w Choroszczy o godz. 17 podejmą LZS Narewkę.

1 runda Pucharu Polski:  Narew Choroszcz – Hetman Tykocin 2-1 (1-0) Bramki: ’35 Paweł Kieżel,  ’71 Mariusz Daniluk

Skład: Jakub Szumkowski – Michał Stypułkowski, Krzysztof Gryg, Piotr Oniszczuk, Dawid Wojciuk (’46 Michał Wojciuk) – Daniel Garbowski, Damian Garbowski (’76 Kamil Pyczot), Karol Kamieński, Sebastian Waszczuk (’46 Jakub Garbowski) – Łukasz Popławski (’46 Mariusz Daniluk), Paweł Kieżel

Narew kolejny mecz rozegra w najbliższą niedzielę 28 sierpnia, kiedy to o godzinie 16 na Stadionie Miejskim w Choroszczy podejmie drużynę Sokoła 1946 Sokółkę. Narew w chwili obecnej z dorobkiem 1 punktu zajmuje 13-ste miejsce w tabeli Ligi Okręgowej, rywale natomiast mają 2 punkty i są na 8 pozycji. Ewentualne zwycięstwo poprawi sytuację w tabeli gdyż tylko KS Śniadowo zdobyło do tej pory komplet punktów.

3 kolejka: Narew Choroszcz – Sokół 1946 Sokółka – niedziela 28 sierpnia, godz. 16 – Stadion Miejski w Choroszczy