Porażka na własnym boisku, w niedzielę wyjazd do Jasionówki

narew-logo-1980-mniejszePo wygranej w Pucharze Polski z IV-ligowym Hetmanem Tykocin niestety drużynie Narwi Choroszcz nie wyszedł mecz w ramach Ligi Okręgowej z Sokołem 1946 Sokółka. Pierwszego gola zawodnicy trenera Romianiuka stracili jeszcze przed przerwą, w 35 minucie, a drugiego gola 5 minut przed końcem meczu. Był to tym samym 3 mecz bez zwycięstwa w obecnym sezonie ligowym i Narew z dorobkiem 1 punktu zajmuje 13 miejsce w ligowej tabeli.

1 runda Pucharu Polski:  Narew Choroszcz – Sokół 1946 Sokółka 1-2 (0-1)

Skład: Jakub Szumkowski – Michał Stypułkowski, Mariusz Gałczyk, (’60 Mariusz Daniluk), Krzysztof Gryg, Dawid Wojciuk (’30 Rafał Olsiewicz), Paweł Sokół, Karol Kamieński, Damian Garbowski, Sebastian Waszczuk (’75 Daniel Garbowski) – Adam Rećko (’75 Jakub Garbowski), Paweł Kieżel


Kolejny mecz Narew rozegra w niedzielę 4 września. Będzie to wyjazdowe spotkanie, w którym zmierzy się z Jasionem Jasionówka. Rywale także słabo zaczęli obecny sezon, gdyż z 2-punktami są na 10-tej pozycji. Mamy nadzieję, że będzie to mecz na tzw. “przełamanie”. Początek spotkania o godzinie 15 w Jasionówce.

4 kolejka: Jasion Jasionówka – Narew Choroszcz /niedziela 4 września, godz. 15/

Tabela:

okręgóka 3 kolejka

Tabela: 90minut.pl


Trampkarze: 

W czwartek sezon ligowy zainauguruje także drużyna trampkarzy, której trenerem jest Jacek Sieńko. W pierwszym meczu młodzi zawodnicy zagrają na wyjeździe z MOSP’em Białystok. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15. Po niespełna 3-dniowej przerwie trampkarze zagrają mecz 2 kolejki, w którym w sobotę o godzinie 11 zagrają na Stadionie w Choroszczy z BSP Jagiellonią Białystok.