Narew odpada z Pucharu Polski, w sobotę mecz w Choroszczy

Narew Choroszcz odpadła z Pucharu Polski po środowej porażce 0-3 z IV-ligowym Promieniem Mońki. Rywale już w pierwszej połowie zdobyli dwie bramki, po zmianie stron dorzucając jeszcze jednego gola. Po odpadnięciu z rozgrywek zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka będą się mogli skupić na rozgrywkach Ligi Okręgowej.

Puchar Polski: Narew Choroszcz – Promień Mońki 0-3 (0-2)

Skład: Adam Lenczewski – Dawid Wojciuk, Krzysztof Gryg, Michał Stypułkowski, Mariusz Daniluk (’65 Damian Garbowski)- Daniel Garbowski (’46 Jakub Garbowski), Paweł Sokół, Karol Kamieński, Kamil Pyczot, Michał Wojciuk – Paweł Kieżel

Mecz 6 kolejki Narew rozegra w najbliższą sobotę 17 września o godz. 15:30. Na stadionie w Choroszczy Narew podejmie zespół Supraślanki Supraśl. Rywale mają o 1 punkt więcej od drużyny z Choroszczy, więc zwycięstwo jest jak najbardziej potrzebne.

6 kolejka: Narew Choroszcz – Supraślanka Supraśl /sobota, 17 września, godz. 15:30/

tabela-okregowka-5-kolejka

Tabela: 90minut.pl


Trampkarze: 

Po dwóch porażkach zwycięstwo odnieśli także trampkarze prowadzenie przez trenera Jacka Sieńko. Młodzi zawodnicy w wyjazdowym meczu pokonali Włókniarza Białystok 3-0 po golach Krystiana Sokoła (2) i Krystiana Szmelcera. Trampkarze kolejny mecz zagrają w najbliższą niedzielę o godzinie 13 w Hajnówce z miejscowym OSiR’em.