Sport

Narew Choroszcz: porażka z GKS Stawiski, w sobotę mecz w Choroszczy

narew-logo-1980-mniejszePo 4 meczach bez porażki seniorzy Narwi Choroszcz przegrali spotkanie z GKS Stawiski. Do przerwy był bezbramkowy remis, ale po przerwie gospodarze objęli prowadzenie w 52 minucie, podwyższając je na 7 minut przed końcem meczu. Dopiero w doliczonym czasie gry Mariusz Gałczyk zdobył honorowego gola. Po porażce sytuacja w tabeli robi się co raz mniej ciekawa: 7 miejsca dającego utrzymanie w Lidze Okręgowej Narew traci już 5 punktów. Co prawda za nami dopiero 1/3 całego sezonu, ale najwyższa pora zacząć odnosić zwycięstwa bo czasu będzie z każdym meczem mniej.

9 kolejka: GKS Stawiski – Narew Choroszcz 2-1 Bramka: Mariusz Gałczyk

Skład: Adam Lenczewski – Mariusz Daniuluk (’46 Patryk Lenczewski), Mariusz Gałczyk, Damian Mojsak (ż.k.), Michał Stypułkowski – Damian Garbowski, Kamil Pyczot (’46 Krzysztof Gryg), Daniel Siegień (’46 Kamil Kołodko), Jakub Garbowski (’65 Daniel Garbowski) – Adam Rećko, Paweł Sokół

W dziesiątej kolejce zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka na boisku w Choroszczy zagrają z zajmującym trzecie miejsce w tabeli Piastem Białystok.

10 kolejka:  Narew Choroszcz – Piast Białystok /sobota, 15 października, godz. 15:00, Stadion Miejski w Choroszczy/

seniorzy-9-kolejka

Trampkarze:

Kolejne zwycięstwo odniosła drużyna trampkarzy. Tym razem na stadionie w Choroszczy młodzi zawodnicy wygrali 3-0 z KS Wasilków. W 8 kolejce Narew zagra na wyjeździe z AP Talent III Białystok, który zajmuje 3 miejsce w tabeli. Początek meczu o w sobotę 15 października o godzinie 11 na boisku przy ul. Pieczurki w Białymstoku.

trampkarze-7-kolejka

Orliki:

Trzeci turniej ma za sobą najmłodsza grupa Narwi Choroszcz, czyli orliki trenujace pod okiem Jacka Sieńko. Tym razem na turnieju w Białymstoku odnieśli 1 zwycięstwo i zanotowali 3 porażki. Wyniki nie pozwoliły utrzymać pozycję wicelidera w swojej grupie – Narew ma w tej chwili 3 punkty straty do 2 miejsca. Kolejny turniej w najbliższą sobotę, podobnie jak przed tygodniem w sobotę 15 października na boiskach przy ul. Broniewskiego 14 w Białymstoku. Początek turnieju o godzinie 9:00 – Orliki rozegrają na turnieju 4 mecze ze wszystkimi drużynami ze swojej grupy.

Wyniki 3 turnieju:

BSP Jagiellonia III – Narew 5-1, Hetman – BSP Jagiellonia IV 0-3, Narew – Hetman 5-0, BSS – BSP Jagiellonia III 1-3, BSS – Narew 3-2, BSP Jagiellonia III – BSP Jagiellonia IV 1-0, Hetman – BSP Jagiellonia III 0-10, BSP Jagiellonia IV – BSS 2-4, BSS – Hetman 4-0, BSP Jagiellonia IV – Narew 2-1