33. Spotkania Rodzin Muzykujących – trwa nabór

Mówi się, że nic tak nie jednoczy rodziny, jak wspólne posiłki, ale zapewniamy, że wspólne muzykowanie zacieśnia rodzinne więzy co najmniej równie mocno 🙂 Apelujemy więc do muzyków z województwa podlaskiego: skrzyknijcie się ze swoim tatą perkusistą, mamą, która ładnie śpiewa, kuzynem, który czasem brzdęka na gitarze, teściem, który kiedyś grał na harmonii, czy szwagrem siostry ciotecznej, który ponoć ma saksofon, i pograjcie coś razem.

A potem zgłoście się na Spotkania Rodzin Muzykujących, które WOAK organizuje razem z Sokólskim Ośrodkiem Kultury 19 listopada 🙂 Repertuar zależy od Was: mogą to być przeboje wszech czasów albo Wasze własne, dotąd niewykonywane utwory; gatunek muzyczny też jest dowolny.

Nagroda? Przede wszystkim satysfakcja ze wspólnego występu na scenie oraz poprawa relacji rodzinnych, ale my ze swojej strony też coś dorzucimy!

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 9 listopada. Pamiętajcie, że minimalny skład zespołu to trzy osoby.

Po wspólnym graniu zapraszamy zaś na wspólne tańczenie 🙂 O godz. 13.00 w kawiarni Lira zacznie się potańcówka z Kapelą Niwińskich, podczas której podstaw tańca tradycyjnego będzie uczył Piotr Zgorzelski z zespołu Janusz Prusinowski Kompania!

Regulamin do pobrania.

Bliższych informacji udziela Dział Muzyczno-Teatralny WOAK:

nr tel. 85 744 63 13
muzyka@woak.bialystok.pl

WOAK

spotkanie-rodzin-muzykujacych-2016