Dziękujemy za wielkie serce Przedszkolaków i ich Rodziców

„Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje” – Jan Paweł II

W naszym przedszkolu wielką wagę przykładamy do wychowania w wartościach. Staramy się przekazywać wartości wpajane nam przez rodziców a także naszego Patrona Jana Pawła II. Przedszkolaki czynnie włączają się w wiele akcji charytatywnych.

Dzięki Pani Ani Wiewiórze (Cosinus – Szkoły dla dorosłych) Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II włączyło się do akcji zbiórki różnych materiałów papierniczych na rzecz Domu Dziecka. Przedszkolaki po raz kolejny miały okazję zwrócić uwagę na potrzeby innych dzięki czemu dorosną na wspaniałych młodych ludzi pełnych zaangażowania i empatii 🙂

14 grudnia 2016 w Przedszkolu Samorządowym w grupie Tygrysków odbyły się warsztaty florystyczne. Dzięki uprzejmości mamy Hani – Pani Anny Wiewióry oraz Pani Joanny Snopko przedszkolaki mogły przekonać się jak miłą i twórczą pracą jest praca florysty. Dzieci z niewielką pomocą osoby dorosłej wykonywały stroiki bożonarodzeniowe. Z dużym zapałem i uśmiechem na ustach aktywnie uczestniczyły w zajęciach.

Wielkie podziękowania przesyłamy Paniom Annie Wiewiórze i Joannie Snopko a także Firmie Cosinus – Szkoły dla dorosłych za podarowanie ozdób na stroiki, a także  zorganizowanie tych wspaniałych atrakcji.

Aneta Wysocka

Małgorzata Hubbell