Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia

boze-narodzenie_2016-17_kartka-internet_ok

 

Obfitości Bożej Łaski, która zeszła na świat w Betlejem, życzę wszystkim Mieszkańcom Choroszczy i Gminy w te świąteczne dni oraz w Nowym Roku 2017.
Ks. Andrzej Bołbot

Z okazji nadchodzących uroczystości
Narodzenia Pańskiego i Świętej Bożej Rodzicielki rozpoczynającej nowy rok w imieniu kapłanów posługujących w choroszczańskiej parafii składam serdeczne życzenia:
obfitych łask Bożych, nieustannej opieki Matki Najświętszej, zdrowia,
potrzebnych sił fizycznych i duchowych
oraz lepszego 2017 roku
– z pamięcią w modlitwie ks. prob. Leszek Struk

Świąt Bożego Narodzenia pełnych rodzinnej atmosfery, szampańskiej zabawy sylwestrowej i Nowego 2017 Roku bogatego w zdrowie, szczęście, dobre wiadomości i inspiracje kulturalne

– życzą Dyrektor i pracownicy Centrum Kultury i Sportu  oraz redakcja „Gazety w Choroszczy”

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niech przyjście na świat Chrystusa przyniesie radość, pokój, nadzieję i miłość w Nowym 2017 Roku! Wszystkim swoim członkom i sympatykom życzy Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Choroszczy.

Pogodnych, rodzinnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzeniaoraz pomyślnego Nowego Roku 2017

życzy Irena Sakowicz prezes KeiR nr 15

Kapłanom, panu Burmistrzowi, Krwiodawcom, Sympatykom i Instytucjom

Pięknych świąt Bożego Narodzenia,Szczęśliwego Nowego Roku, zdrowia,radości ,ciepła rodzinnego,ludzkiej życzliwości,powodzenia w życiu osobistym i zawodowym a  nade wszystko Błogosławieństwa Bożego na każdą chwile życia w nowym 2017 roku  życzy Barbara Wiszowata prezes Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi

graf. pixabay