„Europa dla obywateli” – spotkanie informacyjne 6 X

Wszystkich zainteresowanych: przedstawicieli NGO, aktywistów, społeczników oraz inne osoby zainteresowane realizacją projektów międzynarodowych zapraszamy do udziału w spotkaniu na temat programu Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”.

Spotkanie odbędzie się 6 października 2015 r. w Białymstoku w Centrum im. Ludwika Zamenhoffa. Ze szczegółami spotkania oraz programem można zapoznać się TUTAJ.
Celem spotkania jest przybliżenie zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie UE „Europa dla obywateli”.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, jakie działania społeczne, edukacyjne i kulturalne mogą być finansowane w ramach programu, postaramy się także przedstawić sposoby pozyskania partnerów do projektów współpracy europejskiej.

„Europa dla obywateli” to program UE wspierający organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja pod adresem: http://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-bialystok/

ip/r