VII Forum Rynku Pracy – już 29 marca

W środę 29.03.2017 r. w Hali Sportowej Uniwersytetu w Białymstoku, przy ul. Świerkowej 20 A, odbędzie się już kolejna – VII edycja, organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku – Forum Rynku Pracy. Głównym i najważniejszym celem tego przedsięwzięcia jest umożliwienie spotkanie w jednym czasie i miejscu jak największej liczby pracodawców z różnych branż z osobami poszukującymi pracy.

Stwarza to m.in. okazję do omówienia i zweryfikowania wymagań i wzajemnych oczekiwań, zapoznania się osób bezrobotnych z ofertami pracy, jak również odbycia bezpośrednich rozmów z przedstawicielami firm. Natomiast obecność przedstawicieli instytucji szkoleniowych pozwala uzyskać aktualne informacje dotyczące możliwości zdobycia nowych uprawnień, umiejętności zawodowych lub przekwalifikowania zawodowego. Zawsze na Forum prezentujemy również własną ofertę, skierowaną zarówno do osób poszukujących pracy jak i pracodawców.

W rozmowach z naszymi pracownikami, zainteresowani, mogą uzyskać kompleksowe informacje nt. usług Urzędu. Uzupełnieniem naszej oferty Forum są zawsze równolegle tematyczne warsztaty, prowadzone przez doradców zawodowych. W tym roku tematem warsztatów jest „Dlaczego / Czy warto się postarać pisząc dokumenty aplikacyjne?”. Dodatkowo, zajęcia dla osób zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej, będzie prowadził pracownik urzędu z Działu Instrumentów Rynku Pracy.

Forum stanowi również doskonałą okazją do spotkania przedstawicieli lokalnych władz, instytucji szkoleniowych, agencji zatrudnienia, służb mundurowych oraz organizacji wspierających rynek pracy i zaprezentowania spostrzeżeń, wniosków oraz wzajemnej wymiany doświadczeń.

PUP, więcej na stronie: http://bialystok.praca.gov.pl/-/4118035-vii-forum-rynku-pracy

PUP forum plakat