Sport

Narew remisuje z liderem

narew-logo-1980-mniejszeMiłą niespodziankę sprawili zawodnicy Narwi Choroszcz w sobotnie popołudnie. W ramach 14 kolejki Ligi Okręgowej Narew podejmowała na Stadionie w Choroszczy niekwestionowanego lidera, czyli rezerwy Wigier Suwałki. Rywale do tej pory wygrali 12 meczów i zanotowali 2 remisy przy bilansie bramkowym 51-9. Narew obroniła się przed atakami drużyny z Suwałk ostatecznie notując bezbramkowy remis i był to pierwszy mecz Wigier, w którym nie zdobyły bramki. Oby ten punkcik okazał się cenny w końcowym rozrachunki i pozwolił utrzymać się w „okręgówce”.

Kolejny mecz zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka rozegrają na wyjeździe w Sokółce z miejscowym Sokołem. Rywale zajmują 4 pozycję w ligowej tabeli z 8-punktową przewagą nad choroszczańską drużyną. Początek meczu w niedzielę 9 kwietnia o godz. 15.


15 kolejka: Narew Choroszcz – Wigry II Suwałki 0-0 

Skład: J. Szumkowski – R. Lenczewski, K. Gryg, M. Stypułkowski, P. Sokół – J. Garbowski (’75 D. Garbowski), K. Kamieński, K. Pyczot (’85 M. Garkowski), D. Mojsak, D. Siegień (’60 A. Zadykowicz) – A. Rećko


16 kolejka:  Sokół 1946 Sokółka – Narew Choroszcz /niedziela, 9 kwietnia godz. 15:00/


Tabela:

15 kolejka

narew stopka 2017