Narew Choroszcz w końcu zwycięska

narew-logo-1980-mniejszePierwsze zwycięstwo w rundzie jesiennej odnieśli seniorzy Narwi Choroszcz. W rozgrywanym na Stadionie Miejskim w Choroszczy meczu 20 kolejki Ligi Okręgowej Narew pokonała 2-0 po bramkach Pawła Kieżel i Adama Rećko KS UM Krynki. Zwycięstwo pozwoliło zmniejszyć stratę do bezpiecznego miejsca dającego utrzymanie do 4 punktów, więc utrzymanie jeszcze jest realne.

Kolejny mecz Narew rozegra na wyjeździe w Korycinie z miejscowym Konarem Korą w niedzielę 21 maja o godz. 14:30. Rywale mają 2 oczka więcej od Narwi więc zwycięstwo w tym meczu jest po prostu konieczne w kontekście awansu na 7 miejsce dające utrzymanie w Lidze Okręgowej.


20 kolejka: Narew Choroszcz – KS UM Krynki 2-0 (0-0)

Skład: J. Szumkowski – M. Daniluk, K. Gryg, K. Kołodko, M. Stypułkowski (’34 R. Lenczewski) – D. Garbowski (’65 P. Kieżel), K. Kamieński, D. Mojsak, K. Pyczot (‘ 55 J. Garbowski) – D. Garbowski (’75 A. Zadykowicz), A. Rećko


21 kolejka: Konar Kora Korycin – Narew Choroszcz /21.05. (niedziela) godz. 14:30/


Tabela:

20 kolejka


Trampkarze i Orliki

Trampkarze prowadzeni przez trenera Jacka Sieńko ulegli w meczu na szczycie z Gryfikiem Gródek 0-3, a kolejny mecz młodzi zawodnicy zagrają  w najbliższą niedzielę o godz. 12:00 na Stadionie Miejskim w Choroszczy – rywalem będą rówieśnicy z Włókniarza Białystok. Tabela i szczegóły znajdują się tutaj.

W sobotę 20 maja trzeci turniej rozegra najmłodsza grupa wiekowa w klubie, czyli “Orliki” Gospodarzem turnieju będzie Jagiellonia – początek meczów od godz. 12:00 na boisku przy ul. Broniewskiego w Białymstoku.  Szczegółowe wyniki orlików i tabela znajdują się tutaj. 


narew stopka 2017