Narew w niedzielę kończy sezon 2016/2017

narew-logo-1980-mniejsze

Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli seniorzy Narwi Choroszcz. Po pokonaniu Piasta Białystok, tym razem w meczu rozgrywanym na Stadionie Miejskim w Choroszczy Narew pokonała po golach Pawła Kieżel (2) i Krzysztofa Gryga 3-1 Sudovię Szudziałowo. Zwycięstwo mogłoby być wyższe, ale właśnie Ci co wpisali się na listę strzelców zmarnowali po 1 rzucie karnym.

W najbliższą niedzielę 18 czerwca Narew rozegra ostatnie spotkanie w tym sezonie mierząc się na wyjeździe z wiceliderem KS Śniadowo. Będzie to ostatnie spotkanie gdyż planowany na ostatnią kolejkę mecz Narwi z BKS Jagiellonią Białystok zostanie wygrany walkowerem z powodu wycofania drużyny Jagiellonii z rozgrywek.


24 kolejka: Narew Choroszcz – Sudovia Szudziałowo 3-1 (1-0)  1-2 Bramki: Paweł Kieżel – 2, Krzysztof Gryg

Skład: J. Szumkowski – R. Lenczewski, K. Gryg, M. Garkowski, P. Sokół (’79 D. Wojciuk) – D. Garbowski, Ł. Popławski (’46 K. Kamieński), D. Mojsak, D. Garbowski – J. Garbowski (’46 A. Zadykowicz), P. Kieżel

 


25 kolejka: KS Śniadowo – Narew Choroszcz /niedziela, 18 czerwca godz. 16:00/


Tabela:

tabela narew 24 kolejka

 


Trampkarze i Orliki

Trampkarze prowadzeni przez Jacka Sieńko rozegrali ostatni mecz w tym sezonie. Pokonali na wyjeździe 6-0 Czarnych Czarna Białostocka, a gole zdobyli: Damian Sokół (2), Kacper Popławski, Kacper Ziemkiewicz, Krystian Sokół, Kacper Błaszko (po 1). Narew zajmie na koniec sezonu pierwsze lub drugie miejsce w swojej grupie, a to wszystko zależy od dwóch ostatnich meczów w których choroszczańska drużyna nie bierze już udziału. Tabela i szczegóły znajdują się tutaj.

Skład w meczu z OSiR Hajnówka: J. Sakowicz – K. Błaszko, M. Krysztopik, Ł. Perko, K. Popławski, A. Reszeć, J. Sadowski, D. Sokół, K. Sokół, M. Wiśniewski, K. Ziemkiewicz, Rezerwa: W. Mróz, M. Półkośnik, K. Supranowicz(zmiany “hokejowe”).


Orliki już zakończyły sezon wcześniej, o czym pisaliśmy tutaj. 


narew stopka 2017