Wydarzenia

Rodzinne tworzenie latawców na placu zabaw w Choroszczy

W sobotę 5 sierpnia o godz. 11:00 zapraszamy na plac zabaw na osiedlu Wichrowe Wzgórza w Choroszczy na wspólną zabawę latawcami! Skonstruujemy tam piękne zabawki, a także rozegramy konkursy na najszybszy, najwyżej latający i najładniejszy latawiec. 

Lato jest czasem twórczych zabaw, eksperymentów i robienia tego, co sprawia nam frajdę! W sobotnie przedpołudnie 5 sierpnia 2017 roku zapraszamy wszystkie dzieci z gminy Choroszcz wraz z rodzinami do wspólnej zabawy! Na placu zabaw znajdującym się za blokami przy ul. Powstania Styczniowego 6, 8 i 8A w Choroszczy będziemy konstruować latawce. Upiększymy je, a potem wprawimy w ruch! Poćwiczymy loty, by przejść do rozegrania zawodów latawcowych. Wybierzemy najszybciej i najwyżej latający oraz najpiękniejszy latawiec. Każdy z uczestników zabierze swoją zabawkę do domu, by cieszyć się nim przez resztę wakacji.

Wydarzenie będzie okazją do wspólnego kreatywnego spędzania czasu. Organizator zapewni materiały do konstruowania latawców, dobrą zabawę i mnóstwo pozytywnych wrażeń. Wydarzenie jest okazją do spędzenia sobotniego przedpołudnia w kreatywny sposób. Nauczymy się nowych umiejętności, rozwiniemy talenty, aby konstruować latawce w przyszłości. Wydarzenie jest promocją zdrowego, kreatywnego spędzania czasu w gronie rodzinnym, z dala od wszelkich używek i ma charakter prewencyjny. Zapraszamy do udziału!

Impreza odbywa się w ramach Festiwalu Wzajemności, który jest współfinansowany ze Środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień na terenie gminy Choroszcz.

latawce (2)

kami przy ul. Powstania Stycznio