Sport

Falstart Narwi w A-klasie, w środę mecz Pucharu Polski

Od porażki seniorzy Narwi Choroszcz rozpoczęli sezon podlaskiej A-klasy. W niedzielne popołudnie naprzeciwko piłkarzy Narwi wybiegli zawodnicy KS Grabówka, którzy dosyć szybko objęli prowadzenie bo już w 5 minucie. Przed przerwą jeszcze do remisu doprowadził Kamil Kołodko, ale w drugiej połowie było już tylko gorzej. Rywale zdobyli dwie bramki i ostatecznie wygrali 3-1.

1 kolejka, niedziela 27 sierpnia:

Narew Choroszcz – KS Grabówka 1-3 (1-1) Bramka: Kamil Kołodko

Skład: Skład: A. Lenczewski – P. Sokół, K. Gryg, K. Kołodko, Dan. Garbowski – Dam. Garbowski, D. Mojsak (’65 P. Szumkowski), K. Kamieński, Ł. Andzielewicz – P. Kieżel (’46 A. Zadykowicz), A. Rećko

Tabela:

tabela a klasa 1 kolejka

Okazję do poprawy nastrojów zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka będą mieli w najbliższą środę kiedy to w ramach 1/32 Podlaskiego Pucharu Polski podejmą na Stadionie Miejskim w Choroszczy grający w Lidze Okręgowej Hetman Tykocin. W meczu rundy wstępnej Narew wygrała z GKS Szumowo 6-1, a Hetman dopiero zaczyna rywalizację od meczu 1/32. Co ciekawe w poprzednim roku, także na poziomie 1/32 PPP Narew także mierzyła się z Hetmanem Tykocin wygrywając wówczas 2-1. Oby teraz także był zwycięski wynik.