Przedsiębiorcą być – szkolenia

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi organizuje bezpłatne szkolenia pn. „Przedsiębiorcą być”, skierowane do osób, które planują założyć własną działalność gospodarczą lub prowadzą ją od niedawna.
Szkolenia odbędą się w dwóch terminach:
– 10 października 2017r. o godz. 12.00 w sali Ośrodka Przedsiębiorczości w Łapach (ul. gen. W. Sikorskiego 22A, 18-100 Łapy);
– 11 października 2017r. o godz. 12.00 w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki Ziemi Tykocińskiej (ul. Złota 2, 16-080 Tykocin).
Szkolenie prowadzi Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości. Podczas szkolenia będzie można uzyskać pomoc m.in. w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz doradztwie w obszarze dopasowania optymalnych form opodatkowania i prowadzenia firmy, zasięgnąć informacji na temat praw i obowiązków
przedsiębiorcy w związku z rozliczeniami podatkowymi. Można będzie również uzyskać informację jak pozyskać środki na start i rozwój przedsiębiorstwa, w tym z funduszy unijnych.
Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy składać za pośrednictwem Formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: biuro@stowarzyszenienarew.org.pl w terminie do dnia 2 października 2017r.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie!
Więcej informacji można uzyskać pod adresem:
Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi
ul. Lipowa 4
18-106 Turośń Kościelna
tel./fax 85 650 51 04
e-mail: biuro@stowarzyszenienarew.org.pl