Sport

Remis i zwycięstwo, w sobotę mecz w Choroszczy

Drużyna seniorów Narwi Choroszcz w ostatnich dwóch meczach zdobyła 4 punkty. Najpierw w sobotę 19 września zremisowała na wyjeździe bezbramkowo z BKS Jagiellonią Białystok, a następnie w ostatnią sobotę 26 września na własnym boisku Narew pokonała 2-1 Supraślankę Supraśl. Co prawda do przerwy prowadzili goście, ale końcówka meczu należała do zawodników z Choroszczy. Do remisu w 76 minucie doprowadził Karol Kamieński, a decydującą o zwycięstwie bramkę w 90 minucie meczu zdobył Adam Rećko. Narew obecnie zajmuje 6 miejsce w ligowej tabeli i w najbliższą sobotę 3 października będzie miała szansę awansować na 3 miejsce gdyż o godz. 13 zmierzy się z zajmującą 3 miejsce Korą Korycin.

6 kolejka (sobota 19 września):

BKS Jagiellonia Białystok – Narew Choroszcz 0-0

7 kolejka (sobota 26 września):

Narew Choroszcz – Supraślanka Supraśl 2-1 (0-1) Bramki: Karol Kamieński, Adam Rećko