EdukacjaKultura

Warsztaty plastyczne dla dzieci „Podróże po sztuce”

Zapraszamy do udziału w szczególnej podróży: po sztuce! Wyruszamy w sobotę 25 listopada o godz. 12:00 z pracowni plastycznej M-GCKiS. Podczas warsztatów poznamy kierunki w sztuce XX wieku i stworzymy inspirowane nimi prace. Zapraszamy!

Warsztaty „Podróże po sztuce” skierowane są do dzieci w wieku 6 – 12 lat. Podczas spotkania, które odbędzie się 25 listopada 2017 roku o godz. 12:00 zapoznamy się z ekspresjonizmem, impresjonizmem oraz surrealizmem i innymi kierunkami w sztuce XX wieku. Z pozoru wymagająca tematyka zostanie przedstawiona w atrakcyjny dla dzieci sposób, a treści będą dostosowane do ich wieku.

Warsztaty poprowadzi Karolina Gołębiewska – instruktorka M-GCKiS, absolwentka pedagogiki o specjalizacji animacja kultury z arteterapią. Podobne spotkanie prowadziła w ramach akcji „Lato w mieście” w Białostockim Ośrodku Kultury. Z

Warsztaty będą połączeniem zabawy ze zdobywaniem wiedzy. Po zajęciach uroczyście otworzymy wernisaż prac, które będą mogli podziwiać bliscy uczestników warsztatów. Przewidywane zakończenie: 13:15.

Koszt uczestnictwa: 5 zł. Zapisy w biurze M-GCKiS. Zapraszamy!