KulturaMiasto i GminaWydarzenia

Choroszczańska Noc Gier

9 grudnia 2017 roku odbędzie się kolejna edycja Choroszczańskiej Nocy Gier. Od wczesnego wieczora do późnych godzin nocnych w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy spotkają się miłośnicy planszówek i gier karcianych. Zapraszamy wszystkich chętnych, wstęp na wydarzenie jest wolny.

Choroszczańskie Noce Gier na stałe wpisały się w kalendarz imprez Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Aktywna i liczna grupa miłośników planszówek i gier karcianych spotka się w piątkowe popołudnia, a ich działalność rozszerza się również na weekendy, czego efektem są nocne spotkania z grami. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i są otwarte dla wszystkich pasjonatów gier, nie tylko z gminy Choroszcz.

Wydarzenie odbędzie się 9/10 grudnia 2017 roku od godziny 21:00 do 6:00 w siedzibie M-GCKiS. Zbierajcie znajomych i zabierajcie swoje gry. Dobra zabawa gwarantowana! To jedyna okazja, by w tak miłym gronie przegrać całą noc przy ciasteczkach, kawie i herbatce. Noc Gier zostawia dużą dowolność co do typu planszówek i form spędzenia czasu. Jedno jest pewne: nikt nie będzie się nudził! . Można przynieść ze sobą koce, poduchy i śpiwory, by mocniej poczuć nocną atmosferę. Zatem – do zobaczenia!

Regulamin nocy gier.